Hakkımızda

HYMSPOR İle Hayatına Hareket Kat

HYMSPOR 750 m²’ lik bir alana sahip Bursa İlinin Gürsu İlçesinde En Büyük Spor Alanına Sahip Spor Kulübü HYMSPOR, Tecrübeli Eğitmen Kadrosu eşliğinde Modern Ekipmanları ile Misafirlerine en verimli ve en konforlu spor deneyimini yaşatıyor.

Tesisimizde ; 5 faklı spor alanı bulunmaktadır: 1-Cardio ve İzotonik Makine Stüdyosu 2-Büyük Ağırlık Stüdyosu 3-Özel Ağırlık Stüdyosu (Free Weight Professional) 4-Özel Stüdyo (Zumba Fitness, Step, Plates, Taebo, Tabata, Egzersiz Alanı) 5-Personel Training Stüdyosu (Yoga, Taekwondo, Jimnastik, Kickboks).

Bununla beraber Özel Terapi Uygulamaları (Bel Fıtığı, Duruş Bozukluğu) mevcuttur.

Tüm bu Aktivitelerin sonrasında Sauna ve Masaj hizmetimiz de bulunmaktadır.

Sizlere günün her saati vücut analizi yaptırabileceğiniz Profesyonel Vüctu Analiz cihazı ile hizmet vermekteyiz .

2013 yılından bugüne kadar Gürsu ve çevresinde spor kompleksi anlayışını üst düzeye çıkarmak için çalışmalarımızı ve yatırımlarımızı sürdürmekteyiz. Bu anlamda her geçen gün yeniliğe açık olan anlayışımızla istikrarlı bir şekilde sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

HYMSPOR olarak misyonumuz değerli misafirlerimizin sporu alışkanlık haline getirmelerini sağlayarak, geleceğe dair sağlıklı bireyler olarak yaşamlarını sürdürebilmeleri noktasında hayatlarına dokunabilmektir.